Paarimees

Kolmapäeval 20.septembril kell 17.00 ja 21.15
Neljapäeval 21.septembril kell 19.00  

Ta oli ringkonna parim politseinik, kuni üks eksimus pööras kogu ta elu pea peale. Nüüd on ta maailma kõige ohtlikum mudilane!
Kõiges on süüdi aga vana posija, kes jultunult käitunud major Hromovi ära neas. Juba järgmisel päeval avastab major, et ta keha on läinud vahetusse aastase mudilasega. Täbarasse olukorda sattunud Hromovil ei jää muud üle, kui uuele «papale» kõik ausalt ära rääkida ja teha temast oma paarimees. Emmele ei öelda loomulikult midagi.
Kuritegeliku maailma hirm ja eriti hoolikalt infiltreerunud major Hromov ning tema uus paarimees peavad nüüd üheskoos paljastama kohaliku hiina maffia. Tegu on riskantse ettevõtmisega, mis pole enam kaugeltki lapsemäng!
Filmi režissööriks on komöödia ’’Jõulupuud’’ looja ja ulmepõneviku ’’Külgetõmbejõud’’ produtsent Aleksandr Andrjušenko. Major Hromovi rollis näeme ja kuuleme karismaatilist Sergei Garmaši  («Jäine Tango», «Kompromiss», «12»). Koos temaga löövad filmis kaasa
Jan Tsapnik («Kummitus»), Aleksandr Petrov («Külgetõmbajõud», «Meetod»).

Seikluskomöödia «Paarimees» Eesti kinodes alates 15. septembrist.

Režissöör:   Aleksandr Andrjušenko
Osades: Sergei Garmaš («Jäine tango», «Kompromiss», «12»), Andrei Nazimov (‘’Hingetu 2’’, ‘’Territoorium’’), Liza Arzamasova, Ksenia Lavrova-Glinka, Jan Tsapnik («Kummitus»), Aleksandr Petrov («Külgetõmbejõud», «Meetod»).

Venemaa
komöödia-seiklusfilm
kestus: 1h 30min
(MS-12)
treiler: