Ajakava

Reedel 17.novembril

kell
15.30 ja 17.15
Pettson ja Findus: maailma parimad jõulud
Rootsi
kogupere-joonisfilm
kestus: 1h 20min
Eesti keeles

 

kell
19.00 ja 21.15
Pahad emmed 2
USA
komöödia
kestus: 1h 56min
(K-14)

Pühapäeval 19.novembril

kell
14.00 ja 15.30
Pettson ja Findus: maailma parimad jõulud
Rootsi
kogupere-joonisfilm
kestus: 1h 20min
Eesti keeles

 

kell
17.00
Mägi meie vahel
USA
märuli-seiklus-draama
kestus: 1h 52min
(MS-12)

 

kell
19.15 ja 21.30
Matilda
Venemaa
ajalooline draama – biograafia
kestus: 1h 55min
(K-12)

Esmaspäeval 20.novembril

kell
17.00
Matilda
Venemaa
ajalooline draama – biograafia
kestus: 1h 55min
(K-12)

 

kell
19.15 ja 21.30
Mägi meie vahel
USA
märuli-seiklus-draama
kestus: 1h 52min
(MS-12)

Teisipäeval 21.novembril

kell
15.30 ja 17.15
Pettson ja Findus: maailma parimad jõulud
Rootsi
kogupere-joonisfilm
kestus: 1h 20min
Eesti keeles

 

kell
19.00 ja 21.15
Pahad emmed 2
USA
komöödia
kestus: 1h 56min
(K-14)

Kolmapäeval 22.novembril

kell
17.00 ja 21.30
Pulmapilgar
USA
komöödia
kestus: 1h 55min
(MS-12)

 

kell
19.15
Mägi meie vahel
USA
märuli-seiklus-draama
kestus: 1h 52min
(MS-12)

Neljapäeval 23.novembril

kell
17.00
Mägi meie vahel
USA
märuli-seiklus-draama
kestus: 1h 52min
(MS-12)

 

kell
19.15 ja 21.30
Pulmapilgar
USA
komöödia
kestus: 1h 55min
(MS-12)

Reedel 24.novembril

kell
15.00 ja 17.00
Väike vampiir3Ds
USA
kogupere-joonisfilm
kestus: 1h 30min
Eesti keeles

 

kell
19.00 ja 21.15
Õigluse liiga3Ds
USA
märuli seiklus-ulmefilm
kestus: 2h 00min
(MS-12)

Pühapäeval 26.novembril

kell
15.00 ja 17.00
Väike vampiir3Ds
USA
kogupere-joonisfilm
kestus: 1h 30min
Eesti keeles

 

kell
19.00 ja 21.00
Papside lahing 2
USA
komöödia
kestus: 1h 36min
(MS-12)

Esmaspäeval 27.novembril

kell
17.00 ja 21.15
Purunevad müüdid
Venemaa
komöödia
kestus: 1h 30min
(K-12)

 

kell
19.00
Õigluse liiga3Ds
USA
märuli seiklus-ulmefilm
kestus: 2h 00min
(MS-12)

Teisipäeval 28.novembril

kell
15.00 ja 17.00
Väike vampiir3Ds
USA
kogupere-joonisfilm
kestus: 1h 30min
Eesti keeles

 

kell
19.00 ja 21.15
Õigluse liiga3Ds
USA
märuli seiklus-ulmefilm
kestus: 2h 00min
(MS-12)

Kolmapäeval 29.novembril

kell
17.00 ja 21.15
Papside lahing 2
USA
komöödia
kestus: 1h 36min
(MS-12)

 

kell
19.00
Pahad emmed 2
USA
komöödia
kestus: 1h 56min
(K-14)

Neljapäeval 30.novembril

kell
16.30 ja 21.00
Vaid vapratele
USA
draama-biograafia
kestus: 2h 13min
(MS-12)

 

kell
19.00
Papside lahing 2
USA
komöödia
kestus: 1h 36min
(MS-12)

Reedel 1.detsembril

kell
17.00
Mõrv idaekspressis
USA
draama-krimi
kestus: 1h 53min

 

 

kell
19.15 ja 21.15
Igitee
Eesti – Taskafilm – Soome
draama-sõda
kestus: 1h 44min
(K-16)

Pühapäeval 3.detsembril

kell
15.00 ja 17.00
Lumeinimese poeg3Ds
USA
kogupere-joonis-seiklusfilm
kestus: 1h 32min
Eesti keeles

 

kell
19.00 ja 21.00
Igitee
Eesti – Taskafilm – Soome
draama-sõda
kestus: 1h 44min
(K-16)

Teisipäeval 5.detsembril

kell
17.00 ja 21.10
Igitee
Eesti – Taskafilm – Soome
draama-sõda
kestus: 1h 44min
(K-16)

 

kell
19.00
Mõrv idaekspressis
USA
draama-krimi
kestus: 1h 53min

Kolmapäeval 6.detsembril

kell
17.00 ja 19.00
Igitee
Eesti – Taskafilm – Soome
draama-sõda
kestus: 1h 44min
(K-16)

 

kell
21.00
Mõrv idaekspressis
USA
draama-krimi
kestus: 1h 53min

Neljapäeval 7.detsembril

kell
17.00 ja 21.10
Igitee
Eesti – Taskafilm – Soome
draama-sõda
kestus: 1h 44min
(K-16)

 

kell
19.00
Mõrv idaekspressis
USA
draama-krimi
kestus: 1h 53min

Reedel 8.detsembril

kell
15.00 ja 17.00
Paddingtoni seiklused 2
USA
kogupere-seiklusfilm-komöödia
kestus: 1h 43min
Eesti keeles

 

kell
19.00 ja 21.30
Mehetapja/Süütu/Vari
Eesti – F – Seitse
draama
kestus: 2h 21min
(K-12)

Pühapäeval 10.detsembril

kell
14.30 ja 16.30
Paddingtoni seiklused 2
USA
kogupere-seiklusfilm-komöödia
kestus: 1h 43min
Eesti keeles

 

kell
18.30 ja 21.00
Vaid vapratele
USA
draama-biograafia
kestus: 2h 13min
(MS-12)

Teisipäeval 12.detsembril

kell
15.00 ja 17.00
Paddingtoni seiklused 2
USA
kogupere-seiklusfilm-komöödia
kestus: 1h 43min
Eesti keeles

 

kell
19.00 ja 21.00
Suburbicon
USA
komöödia-krimi
kestus: 1h 45min
(MS-12)

Kolmapäeval 13.detsembril

kell
17.00 ja 19.00
Suburbicon
USA
komöödia-krimi
kestus: 1h 45min
(MS-12)

 

kell
21.00
Mehetapja/Süütu/Vari
Eesti – F – Seitse
draama
kestus: 2h 21min
(K-12)

Neljapäeval 14.detsembril

kell
16.30 ja 19.00
Mehetapja/Süütu/Vari
Eesti – F – Seitse
draama
kestus: 2h 21min
(K-12)

 

kell
21.30
Suburbicon
USA
komöödia-krimi
kestus: 1h 45min
(MS-12)

Reedel 15.detsembril

kell
17.00
Paddingtoni seiklused 2
USA
kogupere-seiklusfilm-komöödia
kestus: 1h 43min
Eesti keeles

 

kell
19.00 ja 21.10
Marrowbone`i saladus
USA
draama-õuduspõnevik
kestus: 1h 51min
(K-12)

Pühapäeval 17.detsembril

kell
14.30 ja 16.30
Väike vampiir3Ds
USA
kogupere-joonisfilm
kestus: 1h 30min
Eesti keeles

 

kell
18.30 ja 21.15
Star wars: viimased jedid“  3Ds
USA
ulme-seiklus-fantaasiafilm
kestus: 2h 30min
(MS-12)

Teisipäeval 19.detsembril

kell
16.30 ja 21.15
Star wars: viimased jedid“  3Ds
USA
ulme-seiklus-fantaasiafilm
kestus: 2h 30min
(MS-12)

 

kell
19.15
Beyond skyline: oht kõrgustest
USA
märuli-ulmefilm
kestus: 1h 30min
(K-12)

Kolmapäeval 20.detsembril

kell
17.00 ja 19.00
Marrowbone`i saladus
USA
draama-õuduspõnevik
kestus: 1h 51min
(K-12)

 

kell
21.00
Beyond skyline: oht kõrgustest
USA
märuli-ulmefilm
kestus: 1h 30min
(K-12)

Neljapäeval 21.detsembril

kell
16.20 ja 19.10
Star wars: viimased jedid“  3Ds
USA
ulme-seiklus-fantaasiafilm
kestus: 2h 30min
(MS-12)

 

kell
21.45
Beyond skyline: oht kõrgustest
USA
märuli-ulmefilm
kestus: 1h 30min
(K-12)

Reedel 22.detsembril

kell
15.00 ja 17.00
Ferdinand3Ds
USA
kogupere-joonisfilm
kestus: 1h 30min
Eesti keeles

 

kell
19.00 ja 21.00 
See on alles algus
USA
märuli-komöödiafilm
kestus: 1h 30min
(K-12)

Kolmapäeval 27.detsembril

kell
15.00 ja 17.00
Ferdinand3Ds
USA
kogupere-joonisfilm
kestus: 1h 30min
Eesti keeles

 

kell
19.00 ja 21.00
See on alles algus
USA
märuli-komöödiafilm
kestus: 1h 30min
(K-12)

Neljapäeval 28.detsembril

kell
15.00 ja 17.00
Ferdinand3Ds
USA
kogupere-joonisfilm
kestus: 1h 30min
Eesti keeles

 

kell
19.00 ja 21.00
Jumanji: Tere tulemast dzunglisse3Ds
USA
kogupere-seiklus-fantaasiafilm
kestus: 1h 30min
(MS-12)

Reedel 29.detsembril

kell
15.00 ja 17.00
Ferdinand3Ds
USA
kogupere-joonisfilm
kestus: 1h 30min
Eesti keeles

 

kell
19.00 ja 21.00
Jumanji: Tere tulemast dzunglisse3Ds
USA
kogupere-seiklus-fantaasiafilm
kestus: 1h 30min
(MS-12)

Teisipäeval 2.jaanuaril

kell
17.00
Jumanji: Tere tulemast dzunglisse3Ds
USA
kogupere-seiklus-fantaasiafilm
kestus: 1h 30min
(MS-12)

 

kell
19.00 ja 21.00
Näen vaid sind
USA
draama-põnevik
kestus: 1h 50min

Kolmapäeval 3.jaanuaril

kell
17.00 ja 19.00
Näen vaid sind
USA
draama-põnevik
kestus: 1h 50min

 

 

kell
21.00
Ilmaratas
USA
draama
kestus: 1h 30min

Neljapäeval 4.jaanuaril

kell
17.00 ja 19.00
Ilmaratas
USA
draama
kestus: 1h 30min

 

 

kell
21.00
Kogu maailma raha
USA
põnevik-krimi
kestus: 1h 30min

Reedel 5.jaanuaril

kell
15.00 ja 17.00
Coco3Ds
USA
kogupere-joonisfilm
kestus: 1h 30min
Eesti keeles

 

kell
19.00 ja 21.00
Kogu maailma raha
USA
põnevik-krimi
kestus: 1h 30min

Pühapäeval 7.jaanuaril

kell
15.00 ja 17.00
Coco3Ds
USA
kogupere-joonisfilm
kestus: 1h 30min
Eesti keeles

 

kell
19.00 ja 21.00
Lauluässad 3
USA
komöödia
kestus: 1h 30min
(MS-12)

Teisipäeval 9.jaanuaril

kell
15.00 ja 17.00
Coco3Ds
USA
kogupere-joonisfilm
kestus: 1h 30min
Eesti keeles

 

kell
19.00 ja 21.00
Lauluässad 3
USA
komöödia
kestus: 1h 30min
(MS-12)

Kolmapäeval 10.jaanuaril

kell
17.00 ja 19.00
Väike ime
USA
draama
kestus: 1h 30min
(MS-6)

 

kell
21.00
Kogu maailma raha
USA
põnevik-krimi
kestus: 1h 30min

Neljapäeval 11.jaanuaril

kell
15.00 ja 17.00
Coco3Ds
USA
kogupere-joonisfilm
kestus: 1h 30min
Eesti keeles

 

kell
19.00 ja 21.00
Väike ime
USA
draama
kestus: 1h 30min
(MS-6)