Huviringid




Esmaspäev

14.15 Laste rahvatantsurühm GRETEENE (5.-6. kl)  – Grete Polding ja Ene Klaus
16.00 Noorte rahvatantsurühm TANTSULKA (7.-9. kl)  –  Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi
16.30-17.15 Laulu-ja pillimänguring MUUSIKAMAIAS (7-8 a) –  Marju Plamus
17.30 Laste laulmise eratunnid  – Marju Plamus
17.30 Tervisevõimlemine – Elviira Aruksaar
17.30 Naisrühm VIIMIKUD  – Darja Lehtsalu
19.00 Naisrühm LUISKAJAD – Karin Andesalu
19.00 Naiskoor PAULA – Maiu Linnamägi
18.30 Flamenko – Teele Nõlvak
20.00 Kundalini jooga – Katrin Jaik

Teisipäev

14.00-20.00 Saviring – Piret Marks
15.15 Laste rahvatantsurühm HOPS (3.-5. kl) – Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi
16.00-18.00 Laulustuudio – Kulla Aavik
18.30 Segaansambel CERES – Kadri Jüriado
19.00 Naisrühm ÜLEJALA SUSSISAHISTAJAD – Karin Andesalu
19.00 Lõõtspilliõpe – Eve Burmeister
19.00 Zumba – Kristina Oss
20.00 Ringtreening – Kristina Oss

Kolmapäev

13.30 – 14.30 Laste loovusring – Eve Burmeister
14.00-20.00 Saviring – Piret Marks
14.45 Laste lauluring – Kadri Jüriado
15.30-17.30 Karmoškaõpe – Eve Burmeister
15.15 Noorte segarühm TANTSUTALLAD (7.-9.kl) – Ene Klaus ja Grete Polding
16.30-17.10 Mudilaste muusika-ja mänguring – Reelika Põldmann
16.30 – 17.30 Laste segarühm HOPSTI (1.-3. kl) – Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu
17.20-18.00 Mudilaste muusika – ja mänguring (4-5 a) – Reelika Põldmann
18.30 Segakoor RELLO – Thea Paluoja
20.00 Segarahvatantsurühm HOPSANI – Ilona Noor ja Riho Pohla

Neljapäev

14.00-15.00 Laste loovusring – Eve Burmeister
14.45 Laulustuudio – Kadri Jüriado
15.30-17.30 Karmoškaõpe – Eve Burmeister
17.30 Käsitööring – Eve Burmeister
18.30 Linetants – Gairy Salk
20.00 Segarahvatantsurühm LAABERJALG – Darja Lehtsalu
20.00 Zumba – Kristina Oss

Reedel

14.15-15.30 Laulustuudio – Kulla Aavik

Pühapäeval

11.30 Laulustuudio – Monica Arme
12.00 Noorte segarahvatantsurühm TINDAR (10.-12.kl)- Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu
14.00 Noorte segarahvatantsurühm TANTSUKAS -Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu
16.00 Segarahvatantsurühm TANTSURÕÕM – Darja Lehtsalu
18.00 Zumba – Kristina Oss