Huviringid

Huviringid 2017/2018

Esmaspäev

13.15 – 15.00 Laste lauluring (7-9a) – Marika Kosubenko
15.15 Laste rahvatantsurühm GRETEENE (5.-6. kl) – Grete Polding ja Ene Klaus
16.00 Noorte rahvatantsurühm TANTSULKA (7.-9. kl) – Darja Lehtsalu,Tiina Kokemägi
17.15 – 18.45 Laste Loomestuudio – Marju Plamus ja Gaili Ilisson
17.15 – 18.00 kunstiring 5-7a
18.00 – 18.45 muusikaring 5-7a
17.15 – 18.00 muusikaring 8-14a
18.00 – 18.45 kunstiring 8-14a
17.30 Tervisevõimlemine – Elviira Aruksaar
17.30 Naisrühm VIIMIKUD  – Darja Lehtsalu
19.00 Naisrühm LUISKAJAD – Karin Andesalu
19.00 Naiskoor PAULA – Maiu Linnamägi
20.00 Kundalini jooga – Katrin Jaik

Teisipäev

12.00 – 13.00 Laste lauluring (7-9a) – Marika Kosubenko
14.00 – 20.00 Saviring – Piret Marks
15.15 Laste rahvatantsurühm HOPS (3.-5. kl) – Darja Lehtsalu, Tiina Kokemägi
16.00 – 18.00 Karmoškaõpe – Eve Burmeister
18.30 Segaansambel CERES – Kadri Jüriado
19.00 Naisrühm ÜLEJALA SUSSISAHISTAJAD – Karin Andesalu
19.00 Tantsuline trenn DanceBBody – Kristina Oss
20.00 Lihastrenn Body Toning – Kristina Oss

Kolmapäev

12.00 Ringtreening – Kristina Oss
14.00 – 20.00 Saviring – Piret Marks
15.00 – 19.00 Karmoškaõpe ja lõõtspilliõpituba – Eve Burmeister
15.15 Noorte segarühm TANTSUTALLAD (7.-9.kl) – Ene Klaus, Grete Polding
16.00 – 17.30 Noorte näitering – Merje Sale
16.30 – 17.15Mudilaste muusika-ja mänguring (5-6 a) – Reelika Põldmann
17.20 – 18.00 Mudilaste muusika-ja mänguring (3-4 a) – Reelika Põldmann
16.30 – 17.30 Laste segarühm HOPSTI (2.-4. kl) – Tiina Kokemägi, Darja Lehtsalu
18.30 Segakoor RELLO – Thea Paluoja
20.00 Segarahvatantsurühm HOPSANI – Ilona Noor ja Riho Pohla

Neljapäev

14.00 – 15.30 Laste loovusring – Eve Burmeister
17.30 Käsitööring – Eve Burmeister
18.30 Linetants – Gairy Salk
19.00 Kundalini jooga – Katrin Jaik
20.00 Segarahvatantsurühm LAABERJALG – Darja Lehtsalu
20.00 Lihastrenn Body Toning – Kristina Oss

Pühapäeval

11.30 – 12.45 Argentiina tango – Ilmari Mäng
14.00 Noorte rahvatantsurühm TINDAR (10.-12.kl) – Tiina Kokemägi, Darja Lehtsalu
14.00 – 15.00 Seltskonnatants – Aime ja Alari Liiv
16.00 Segarahvatantsurühm TANTSURÕÕM – Darja Lehtsalu
17.00 Tantsuline trenn DanceBBody – Kristina Oss
18.00 Balance Body keha ja meele treening – Kristina Oss